Projektowanie serwisów internetowych

Strona internetowa jest najpopularniejszym narzędziem marketingu interaktywnego. Zapewnia całodobowy przekaz, przez co jest najtańszą a przy tym bardzo efektywną formą reklamy. Głównym zadaniem dobrze zaprojektowanej strony jest podniesienie prestiżu firmy oraz dostarczenie wszelkich informacji na temat jej działalności i oferowanych przez nią produktów oraz usług.
Od wielu lat zauważalną tendencją jest, że Internet jest pierwszym obszarem poszukiwań pożądanych usług, produktów i informacji handlowych. Niezbędne jest, aby każda firma posiadała swoją wizytówkę w Internecie. Najlepszą formą takiej wizytówki, budującą wizerunek, jest strona internetowa.
Naszą specjalnością jest projektowanie stron WWW, doskonale dopasowanych do unikalnych potrzeb naszych Klientów.
Dzięki naszej pracy Państwa przedsiębiorstwo zyska profesjonalny, niezawodny i wielofunkcyjny kanał komunikacji z klientem oraz możliwość prezentowania oferty handlowej szerokiemu gronu odbiorców. Nasze doświadczenie i profesjonalizm potwierdzają zadowoleni Klienci, dla których mieliśmy przyjemność realizować strony internetowe o różnorakiej funkcjonalności.

Zakres naszych usług:

  • Doradztwo i kompleksowe projektowanie stron WWW
  • Projektowanie logo, oraz wykonanie pełnego projektu graficznego strony
  • Pomoc w wyborze pakietu hostingowego
  • Wykonanie zdjęć na potrzeby serwisu internetowego

Świadczone przez nas usługi charakteryzują się:

  • Najwyższym poziomem obsługi Klienta
  • Przy projektowaniu stron internetowych i ich wykonaniu zachowujemy najnowsze techniczne standardy
  • Do każdego Klienta podchodzimy indywidualnie, z najwyższym zaangażowaniem w realizowany projekt

Przebieg procesu wykonania strony:

Na początku ustalamy ogólny wygląd strony (technologię wykonania, ilość podstron, ilość zdjęć itp.), omawiamy jakie są oczekiwania Klienta odnośnie funkcjonalności strony, pomożemy w doborze domen oraz dostawcy usług hostingowych. Na tym etapie zostanie opracowany wstępny kosztorys zlecenia. Następnie, po przygotowaniu przez nas lub dostarczeniu przez Klienta niezbędnych materiałów (logo, tekst, zdjęcia), rozpoczyna się etap graficznego projektowania strony głównej. Po zatwierdzeniu projektów umieszczamy je na wskazanym przez Państwa serwerze.

Jeżeli są Państwo zainteresowani stworzeniem strony internetowej prosimy o kontakt.