Usługi

Obsługa informatyczna firm

W ramach świadczonych przez nas usług zapewniamy profesjonalną obsługę informatyczną dla małych i średnich przedsiębiorstw. Dostarczane przez nas rozwiązanie to kompleksowa obsługa informatyczna firmy.
Zapewniamy obsługę informatyczną systemom komputerowym posiadanym przez Klienta, aby firma mogła skoncentrować się na tym, co dla jej rozwoju i funkcjonowania jest najważniejsze.
W momencie przejęcia obsługi Państwa systemów informatycznych, przejmujemy odpowiedzialność za wszelkie zagadnienia informatyczne. Stajemy się dyrektorem informatyki, administratorem systemu, administratorem baz danych, specjalistą pomocy użytkownikom. Zapewniamy internetowy i telefoniczny helpdesk a także pomoc bezpośrednio- na miejscu oraz pomoc zdalną.

Obsługa informatyczna pomoże:

  • obniżyć koszty,
  • zapewnić stabilną pracę systemu zgodną z potrzebami,
  • zwiększyć zadowolenie klientów i pracowników,
  • uniknąć lub zminimalizować straty ponoszone przez firmę, wynikające z awarii systemów.

Poziom takiej obsługi ustalany jest indywidualnie, najlepiej gdy poprzedzony jest wcześniejszym audytem informatycznym. Pozwala to na dopasowanie obsługi do Państwa specyfiki działalności, a także na określenie reguł współpracy w taki sposób, aby była jak najbardziej efektywna.