Projekty rozwiązań informatycznych

Dla Naszych Klientów przygotowaliśmy kilka gotowych do wdrożenia rozwiązań IT, które mogą znacząco wpłynąć na efektywność pracy, a także zredukować koszty w takich dziedzinach jak: obieg danych i dokumentów w firmie, szkolenia, koszty ponoszone na obsługę klienta.

Usługi cloud-computing

Dostęp do kluczowych danych z każdego miejsca na świecie z dostępem do Internetu, śledzenie zamówień, wspólne kalendarze i planowanie pracy- są to narzędzia które zwiększają efektywność pracy w przedsiębiorstwach skali mikro i makro. Dzięki innowacyjnej usłudze Microsoft® Office 365® te wszystkie funkcjonalności dostępne są dla Państwa z poziomu przeglądarki internetowej. Nasza firma oferuje wdrożenie usługi Office 365® a także przeszkolenie personelu i kadry zarządzającej w celu jak najlepszego wykorzystania możliwości tej technologii. Dodatkowym plusem jest zredukowanie kosztów utrzymania drogiej infrastruktury serwerowej i niejako przekazanie jej dostawcy.

Baza wiedzy/ Platforma e-learning

Platformy e-learnigowe, czyli dostęp do wiedzy poprzez sieć Internet lub inaczej-zdalne nauczanie. Jest to szansa dla firmy na zredukowanie kosztów dystrybucji materiałów szkoleniowych i zredukowanie liczby szkoleń stacjonarnych. Platforma e-learnigowa pozwala na budowanie szkoleń które pomagają podnosić kwalifikacje, a jednocześnie mogą w miarodajny sposób sprawdzać nabytą wiedzę poprzez rozbudowany system testów, zadań i quizów. Nasza firmy buduje spersonalizowane rozwiązania LMS, i pomaga wdrożyć personel do korzystania z platformy, a także pokażemy jak budować kursy i szkolenia na taką platformę.

Systemy CRM

Na podstawie oceny potrzeb Klienta uzyskanej podczas audytu lub w przypadku konkretnych zapytań, dla Naszych klientów wdrażamy rozwiązania CRM oraz systemy magazynowe i księgowe.

W naszym portfolio mamy wdrożenia usług dla:

  • hoteli
  • punktów gastronomicznych
  • gabinetów lekarskich (systemy rezerwacji wizyt i customer service)
  • handlu detalicznego  (systemy kasowe)

Każde z powyższych rozwiązań jest wyceniane i budowane indywidualnie. Rozwiązania te mogą być też dostarczone jako wynik przeprowadzonego audytu lub powiązane z dostarczaną przez nas obsługą informatyczną firm.